Prosinec 2012

Krémy na suché ruce

29. prosince 2012 v 19:34 | Kate |  Návody
Ahoj, dnes jsem se tak dívala do mé tajné knihy, co bych mohla přidat a napsala jsem Vám recepty na suché ruce, nejvíce pomáhájí krémy z bylinek jako jsou měsíček, kostivál nebo aloe.. Ale i jiné ingredience jsou Vaší pokožce prospěšné, podívejte se sami do celého článku.. Uvidíte návody, jak si takový krém vyrobit, ale dočtete se i o info, proč právě tyto bylinky, nebo ingradience.. Čtěte dále..


"Skryté nebezpečí v deodorantech"

28. prosince 2012 v 19:11 | Vicki |  Věděli jste že...
Takže tenhle článek vypadá asi docela trapně ale je to něco co vám chci říct sice se to netýká módy ale je to poměrně důležité. Snad každý používáme deodoranty,antiprepiranty,že? Skrývají víc nebezpečí než si myslíš ----> otevři článek a dozvíš se více.

Domácí pleťové masky

28. prosince 2012 v 18:19 | Kate |  Návody
Spoustu z Vás si určitě dělali už pleťovou masku, je to ale hodně nerozvážné protože každý z nás má jiný druh pleti, tak se kouknite na návod, který jsem pro Vás připravila :))


Zdraví

28. prosince 2012 v 16:54 | Kate

ZDRAVÍ
čím si ozdobit ruce aneb móda prstýnků

28. prosince 2012 v 16:35 | Vicki |  Doplňky
V dnešní době se setkáváme s tísíci a tisíci překrásných doplňků,jedním z nich jsou prstýnky,určitě každej jednou dostal chuť něčím si ozdobit ruce,být originální :)
Dám vám sem pár obrázků prstýnků,které se mi nejvíce líbí.
Jinak pokud máte dotazy kde takové prstánky sehnat tak napište na emial : poradna-amour-beauty@seznam.cz ,ráda vám poradím ale myslím si že každý znáte spousty internetových obchodů a klenotnictví většinou biuterií ve vašem městě.
Jestli máte zájem otevřete a čtěte dál. :)

Únava - původce ospalého života

28. prosince 2012 v 15:37 | Kate |  Rady
Když se tak kouknu na nějaké lidi jdoucí po ulici, řeknu si, že asi spí za chůze, protože se dívají neosobněle, nemají toho energetického ducha, to mě trochu zarazilo a tak Vám povím, jak se takových pocítů jednoduše zbavit..


Jak na rybí cop

28. prosince 2012 v 15:34 | Vicki |  Tutoriály
Nevíte co s vlasy ? Ráda vám pomůžu a představím vám první tutoriál,dám vám návod jak si vytvořit rybí cop :)

O Vicki

28. prosince 2012 v 14:57 | Vicki
"Když se budeš smát,bude se stebou smát celý svět. Když budeš plakat,budeš plakat sám."
Jméno : Vicki
Obor : Móda
Věk : 2222
Jiné blogy : http://viiktorka.blog.cz/
Záliby : sport,knížky,seriály,hudba a blog :)
Jiný kontakt : vikina.xd@seznam.cz

Ahoj,tady na tomhle blogu budu spravovat "záložku" módy. Budu vám sem přidávat spousty tutoriálu,jak hezky vypadat,jak nešlápnou vedle,kde nejlépe nakoupit a taky samouřejmě módní trendy,HOT or NOT,módní výstřelky ze světa celebrit a spousty dalších článků.
Co se týká mě tak hrozně ráda sportuju nejraději mám atletiku a basketbal.
Miluju skupina 1D ( ano jsem directionerka ),mám ráda třeba GD,Linkiny. Co se týče sólových interpretů tak si potrpím na český/slovenský rap - Raego,Majk Spirit,Ego..
Mezi moje koníčky patří také seriály - The Vampire Diares,Pretty Little Liars ..
Hodně ráda čtu,nejraději mám fantasy - přečetla jsem spousty knížek a to vám tady vážně vyjmenovávat nebudu ale kdyby jste chtěli nějakou knihu doporučit tak jsem tady. :)

zatím pá:)xx


O Kate

28. prosince 2012 v 14:37 | Kate
Catherine Wonder
Jméno: Kate
Obor: ZDRAVÍ
Věk: Co tě to zajímá?
Jiné blogy: Ornell*
Záliby: Literatura, HUDBA a HUDBA, blog, láska, filmy, zdraví, krása,..

" Co je Tvoje, je i moje, ale co je moje, na to mi nešahej!! "
Jiný kontakt: steplylee@seznam.cz


Jsem celkem hodně snaživá, co se týče blogu, ale samozřejmě mám i temné chvilky, jmenuji se Kate a jsem tu kvůli oboru zdraví. Budu Vám semka dávat věci ohledně zdraví a péče o něj. Čekejte nějaké tutoriály ohledně zdraví, a nebo nějaké články, co se všechno pro zdraví dá dělat, já obvykle jednou měsíčně dělám něco jako projekt. Bývají to otázky na malé děti a většinou kantory, lékaře a normální lidi, které potkám na ulici...
Moje oblíbená hudební skupina je Simple Plan nebo Linkin Park. Jako sólo hudební hvězdu miluju Tomáše Kluse nebo Kate B. Filmy jsou jedno z mích koníčků, nejradšimám asi prci prci prcičky, protože mne vždy dokáží pobavit.. Jinak miluju horory jako vřískot, T.M.m.p, nebo Paranormal activity asi nejvíc díl třetí. Čtu hodně J. R. R. Tolkiena (Autora Pána Prstenů) a Jane Austinovou ( nejznámější je Pýcha a předsudek).

XOXO, Kate