Srpen 2013

Recenze crack art

24. srpna 2013 v 16:06 | Kate |  Věděli jste že...
Ahoj dětska, dnes tu pro Vás mám takovou malou recenzi na Claire crack nail polish - skvělý nailart, lahvička je moc hezká a SKLADNÁ.

Lak na nehty - miss sporty

16. srpna 2013 v 22:48 | Barča |  Rady
Ahoj, vítám Vás u mého recenzního článku na lak na nehty. Kdo mě zná tak ví, že s lak na nehy moc nekamarádím, protože se mi na volejbale loupou, čas od času se doslova prorývám antukou a doma taky pomáhám taťkovi na zahradě takže já na lak, který by dlouho vydržel moc nejde dohromady.
Laky od miss sporty znám už vážně dlouho a vím, že z těch značek co používám měly vždy zaručeně nejvetší výdrž. Rychloschnoucí edice s bílým víčkem je přesně taková, jakou potřebuji! Lak se neloupe, vydrží vážně dlouho, uschne během minutky a ty odstíny jsou opravdu neodolatelné. Tento odstín je číslo 3095 (Nepříjdou Vám lepší laky co mají jméno míso čísla? Pak působí ještě neodolatelněji!). Kdo miss sporty zná, ví že mají stejné štětečky u všech laků. Mě tento štěteček nesmírně vyhovuje. :)
Lak už mám týden a vypadá takto. Takže spokojenost a můžu vřele doporučit! :)

Samovyšetření prsu. Proč, kdy, jak ?

14. srpna 2013 v 17:55 | Luci Dittr |  Péče o tělo
Ahoj, jsem nová adminka a na blogu vystupuji pod jménem Luci Dittr a tady budu taktéž. Můj blog naleznete na této adrese - http://stale-in.blog.cz
Článek mám uveřejněný i u sebe na blogu, ale myslím že je zajímavý a že se sem hodí.
_______________________________________________________________________________

Dnes zabrousíme do zdraví. O tomto tématu "samovyšetření prsu" se hodně mluví, ale málo kdo ví pořádně,
o co jde, co to je, proč se má dělat, kdy se má dělat a hlavně jak.
Tyto otázky se vám budu snažit v tomto článku zodpovědět.


Scandal Eyes

13. srpna 2013 v 14:33 | Jessienn ♥
Hezké odpoledne milé čtenářky !
Rozhodla jsem se přidat recenzi na jednu řasenku. Zkoušela jsem si jí u kamarádky a hned jsem si jí zamilovala ! Doufám, že se vám bude taky líbit.


Info o Jess

13. srpna 2013 v 12:00 | Jessienn ♥
Ahojte. Tak, já jsem vaše nová spoluadminka, jen tak na zkoušku. Já tyto úvody moc nemusím, takže, se nebudu rozepisovat. Na uvítanou bych se ráda přidala nějakou radu, ale ještě nějakou musím vyhrabat z mého mozku. Budu sem přidávat rady a tipy, taky outfity a recenze mých oblíbených produktů. Určitě tu nebude chybět moje oblíbená akce "What is in my Make Up bag". Mimo tohodle blogu mám ještě jeden (http://d-darkness.blog.cz/) a tam píšu tak všeobecně. Doufám, že spolu budeme vycházet, aloha ! :)


Moje maličkost.

12. srpna 2013 v 21:04 | Barča
Ahoj. Tento blog hledal spoluadminku tak jsem se zapsala.

Všichni v blogovém světě mi říkají Barča, na hasičích jsem Farmář a na volejbale Falys, ve škole mi říkají opravdu různě a rozepisovat to tu nebudu. Takže pro vás jsem Barča. Kromě toho, že jsem blázen do sportu (hasiči, volejbal, běh, soft, badminton...) tak miluji módu, fotografování, objevování nových míst, vyrábění, vaření a spoustu dalších věcí. Bydlím v malé vesničce ve Středočeském kraji (konkrétněji Mladoboleslavsko) a navštěvuji osmileté gymnázium.
Bloguji už dlouho a nyní jsem spoluadminka zde, ale mám i osobní blog, který sdílím se svojí kamarádkou Steph (najdete nás zde: http://u-barci.blogspot.cz/).
Sem budu přidávat nějaké inspirativní fotky z we♥it, recenze na kosmetické produkty, moje vlastní outfity, fotky a podobné články.

Tak snad se Vám moje články budou líbit a vrátíte se k nám. :)

Kosmetika na internetu?

7. srpna 2013 v 9:20 | Kate |  Věděli jste že...
Ahoj, zdravím,
dnešní článek bude tak trochu jiný než ty předtím, protože se bude jednat spíš o poukazování na některé weby, na kterých se dá objednávat kosmetika. Na webech, které Vám budu ukazovat se dají koupit i jiné věci, takže jejich obsahy nejsou chudé.
Outfit no. 1 - Frenches

5. srpna 2013 v 14:36 | Kate |  Fashion
Ahoj, jsem tu s ukázkou Frenchee outfitu, doufám, že se Vám líbí a trochu se jím inspirujete :)
french me up ❤
Kate.

Cool nails and ask us.

5. srpna 2013 v 12:56 | Vicky |  Nehty
Ahoj. Tak po dlouhé době jsem se odhodlala k tomu něco přidat. Né že bych se o to předtím nepokoušela ale neměla jsem inspiraci. Teď tu pro vás mám naprosto báječný tutoriál na skvělé nehty a to s jednoduchým potiskem z novin. :-)

A takhle skvěle už za malý okamžik mohou vypadat i vaše nehty.
Nail inspirations

5. srpna 2013 v 11:26 | Kate |  Nehty
Ahoj, dneska mě napadlo napsat nějak nezajímavý článek o nehtech, nebudu se rozepisova, ale přidám Vám sem obrázky, které by mohly inspirovat :)


♥~